Dwie siostry, jedna pasja

stan-sie-piekna-10-2

Dagmara i Martyna

Martyna – kosmetyczka i stylistka paznokci, wyczaruje nawet najbardziej fantazyjny wzorek. Idealnie dobierze też zabiegi do Twoich potrzeb, ma duże doświadczenie, zanim założyła własny gabinet pracowała w kilku salonach oraz prowadziła działalność mobilną

Dagmara – stylistka rzęs i brwi, możesz być pewna, że dobrana przez nią stylizacja odmieni Twoje spojrzenie i ukryje wszystkie drobne mankamenty. Z zawodu… księgowa, lecz dopiero stylizacja rzęs okazała się jej prawdziwą pasją.

Razem prowadzimy gabinet kosmetyczny, w którym świadczymy takie usługi jak: stylizacja paznokci, pedicure, stylizacja i przedłużanie rzęs, makijaż, zabiegi pielęgnacyjne na twarz. A wszystko to w pięknym, kameralnym i jasnym wnętrzu, w którym każda z Was może odpocząć od codziennych obowiązków i w pełni się zrelaksować. Staramy się dbać nawet o drobne szczegóły, które umilą Ci pobyt u nas – podczas zabiegów w tle gra muzyka relaksacyjna, a w powietrzu unosi się leciutki zapach olejków aromaterapeutycznych, które koją zmysły. To wszystko z myślą o Tobie, byś mogła choć na chwilę odetchnąć i z nową energią zmierzyć się z codziennością.

Zajrzyj do nas, a nie pożałujesz!